Bibus František, Moravská Třebová | Šestiosobní sada stříbrných příborů v původní etuji – 49 ks | Aukce obrazů, starožitností | Aukční dům Sýpka
Sutnar Ladislav 1897–1976, Družstevní práce, Krásná jizba | Kompletní šestiosobní soubor dětských příborů – 24 ks | Aukce obrazů, s… | Tableware, Auction, Flatware
Předkládací příbor na rybu, stříbro 800/1000, punc S-30, Diana, hrubá hmotnost 226,63 g - Obrazy v aukci
Obrazy v aukci | Předkládací příbor, stříbro 800/1000, značeno platnou puncovní značkou S-33, hrubá hmotnost 475 g
Obrazy v aukci | 6-ti osobní jídelní příbor, stříbro 800/1000, punc S - 30 Diana, hrubá hmotnost 1356g
Souprava stříbrných příborů v originální kazetě – 40 ks | Aukce obrazů, starožitností | Aukční dům Sýpka