Nyč sport - Home | Facebook

Zlatá lyže na Vysočině začíná, českou jedničkou je Novák - iDNES.cz

Fotogalerie - Jonáš Bešťák se doma blýskl republikovým titulem - Naše  Pojizeří
Fotogalerie - Jonáš Bešťák se doma blýskl republikovým titulem - Naše Pojizeří

Vítězství z intervalového závodu volně berou v Novém Městě na Moravě  Votočková a Bešťák | Běžecké lyžování
Vítězství z intervalového závodu volně berou v Novém Městě na Moravě Votočková a Bešťák | Běžecké lyžování

Z trojice běžkařských marodů pojedou v Novém Městě dvě ženy - Deník.cz

Lyžařskou štafetu v Beitostölenu ovládly favorizované Norky, Češi doběhli  poslední - Sport.cz
Lyžařskou štafetu v Beitostölenu ovládly favorizované Norky, Češi doběhli poslední - Sport.cz

Rypl a Nováková si dobruslili pro domácí lyžařské tituly - Sport.cz

Češi zažili mobilizaci! Před mistrovstvím světa prchali z republiky -  Sport.cz
Češi zažili mobilizaci! Před mistrovstvím světa prchali z republiky - Sport.cz

Fotobanka ČTK - Titulní stránka : MIROSLAV RYPL, JONÁŠ BEŠŤÁK, běžec na  lyžích, lyžař, sportovec
Fotobanka ČTK - Titulní stránka : MIROSLAV RYPL, JONÁŠ BEŠŤÁK, běžec na lyžích, lyžař, sportovec

Jonáš Bešťák se doma blýskl republikovým titulem - Naše Jablonecko - Pro  lidi o lidech
Jonáš Bešťák se doma blýskl republikovým titulem - Naše Jablonecko - Pro lidi o lidech

Novák si na patnáctce dojel pro 35. místo, mistrem světa v běhu na lyžích  se stal Nor Holund | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Novák si na patnáctce dojel pro 35. místo, mistrem světa v běhu na lyžích se stal Nor Holund | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Mistrovství světa – shrnutí, zhodnocení a zajímavosti: šampionát, který  přinesl běžcům velké výsledkové zlepšení | Běžecké lyžování
Mistrovství světa – shrnutí, zhodnocení a zajímavosti: šampionát, který přinesl běžcům velké výsledkové zlepšení | Běžecké lyžování

Mistrovství světa: Novák bere z královské trati 24. místo. Knop byl na  padesátce klasicky 41., Fellner 48. | Běžecké lyžování
Mistrovství světa: Novák bere z královské trati 24. místo. Knop byl na padesátce klasicky 41., Fellner 48. | Běžecké lyžování

Rypl těsně vyhrál domácí lyžařský titul, ženám nedala šanci Nováková -  Aktuálně.cz
Rypl těsně vyhrál domácí lyžařský titul, ženám nedala šanci Nováková - Aktuálně.cz

Úvod. Nácvik základních lyžařských dovedností.wmv - YouTube

Jonáš Bešťák dojel na MS U23 v klasické patnáctce sedmnáctý | Běžecké  lyžování
Jonáš Bešťák dojel na MS U23 v klasické patnáctce sedmnáctý | Běžecké lyžování

Běžecké lyžování added a new photo —... - Běžecké lyžování

Český tým povede na MS v klasickém lyžování Razýmová s Novákem, cílem bude  elitní desítka | Ostatní sporty | Lidovky.cz
Český tým povede na MS v klasickém lyžování Razýmová s Novákem, cílem bude elitní desítka | Ostatní sporty | Lidovky.cz